Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Śnietnica - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 100 000 zł84 m² 13 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Bardzo atrakcyjna nieruchomość mieszkalno- wypoczynkowa z całorocznym nowym domem wykończonym w 2024 roku. Teren położony w malowniczej miejscowości Śnietnica w Beskidzie Niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący

Czaczów(Śnietnica + 19 km)

790 000 zł199,82 m² 3 953,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Promocja wiosenna! :) Przestronny zadbany dom na sprzedaż w miejscowości Czaczów, , gmina Łabowa, powiat nowosądecki, woj. małopolskie. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Sękowa

Sękowa(Śnietnica + 17 km)

515 000 zł170 m² 3 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:31 000 m²

Nieruchomość W beskidzie niskim w gminie gdzie powstaje kompleks basenów rekreacyjnych geotermalnych i bliskiej odległości stoków narciarskich Prezentowana nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Kunkowa

Kunkowa(Śnietnica + 8 km)

150 000 zł20 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość rekreacyjna, położona w niezwykle urokliwej i spokojnej części miejscowości Kunkowa. Oferta obejmuje drewniany domek letniskowy o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Dominikowice

Dominikowice(Śnietnica + 19 km)

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 201 m²

Dominikowice - wieś w Polsce, położona w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim, gminie Gorlice. Do sprzedania nieruchomość gruntowa o pow. 1,0033 ha zabudowana murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Uście Gorlickie

Uście Gorlickie(Śnietnica + 10 km)

695 000 zł104 m² 6 683 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

. dom nad jeziorem w Beskidzie Niskim! Przedmiotem sprzedaży jest całe prawo własności do nieruchomości gruntowej składającej się z dwóch (2) działek ewidencyjnych numer: 365/27.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kunkowa

Kunkowa(Śnietnica + 8 km)

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Dom W beskidzie niskim! ważne za dodatkową opłatą możliwość kupienia opisanej powyżej nieruchomości z dodatkowymi 3 hektarami Prezentowana nieruchomość stanowi budowlaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Tylicz

Tylicz(Śnietnica + 14 km)

649 000 zł210 m² 3 090,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na 8 arowej działce w Muszynce k. Tylicza nowa cena 699.000 -> 649.000zł Dom wybudowany w latach 90. Podstawowy materiał to cegła. Budynek na dwóch kondygnacjach do zamieszkania, poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Krynica-Zdrój

Krynica-Zdrój(Śnietnica + 11 km)

879 000 zł190 m² 4 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 527 m²

Dom + działka o powierzchni 2527 m , położoną w urokliwej, górskiej miejscowości Berest , w gminie Krynica-Zdrój. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Korzenna

Korzenna(Śnietnica + 25 km)

479 000 zł190 m² 2 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

- miejscowość: korzenna (gmina Korzenna, powiat nowosądecki) - Typ Nieruchomości: dom jednorodzinny - Powierzchnia Domu: 190 m - Powierzchnia Działki: 10 ar (około 1000 m ) - Stan Surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Mystków

Mystków(Śnietnica + 23 km)

825 000 zł135 m² 6 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:575 m²

Nowa inwestycja- dom jednorodzinny W stanie deweloperskim! Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o pow. użytkowej ok. 108m2 z działką o pow. ok. 5,75ar (23mx25m) położony.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Śnietnica

Śnietnica,małopolskie

310 000 zł122 m² 2 540,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 591 m²

Sprzedam lub wynajmę dom drewniany z podmurówką,wolnostojący,całoroczny,rok budowy 1998, 7 pokoi, 2 łazienki, kuchnia z zabudową, na działce o pow.0,1591 ha, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Śnietnica

Śnietnica,małopolskie

370 000 zł185 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Nowy dom do niewielkiego wykończenia- sprzedaż Powierzchnia - użytkowa 185 m2, całkowita 249 m2, działka- 24 ary. Na działce dodatkowo zaprojektowany jest garaż wolnostojący. Lokalizacja miejscowość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij